Ventilii® Milano Nuvole- Vonné kapičky 30 ml

Kód: 2420
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Vonné kapičky Nuvole s vysoce koncentrovanou vůní jsou inspirovány oblaky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kapičky Nuvole

Vůně oblak– Oblaka citronu a bílé broskve se zvedají nad vířícími cirrovými mraky červeného ovoce a překračují oceán medu manuka. Zde se setkávají se sladkým vánkem pomerančového květu a jasmínové bavlny, s nádechem malin, pivoněk, krému ze světlého dřeva a santalového dřeva. Nuvole je vůně s tisíci odstíny, jako ty z duhové oblohy smetené jemným vánkem. Najdete ji jako parfém pro prádlo, jako sprej na tkaniny a ve formátu kapiček.

Čichová pyramida
Vrchní tóny: neroli, červené ovoce, sladký citron, bílá broskev, manuka med
Srdce: pomerančový květ, pivoňka, jasmín, malinové listy
Základní tóny: světlé dřevo, krémové santalové dřevo

Vonné kapky od Ventilii Milano jsou úžasně voňavé a navíc vysoce návykové. Nejnovější trend z Itálie nádherně voňavého prádla a skvělý voňavý zážitek pro celý váš domov. Voňavé kapky Ventilii Milano voní intenzivně a dlouho. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších esenciálních olejů a jsou vhodné pro všechny typy textilií.

Voňavé kapky se uchovávají ve skleněné láhvi s pipetou - pro snadnější aplikaci na textil.

Kde použít:
Vonné kapky Ventilii Milano jsou ideálním řešením pro provonění prádla v sušičkách, šatních skříních, taškách a malých uzavřených prostorách.

Použití:
Stačí nakapat pár kapek produktu na malý kousek látky nebo na naše víceúčelová celulózová kolečka a každé místo je najednou zaplaveno svěží vůní!

Pozor, celulózové disky nejsou součástí balení vonných kapek.

Tip pro ještě intenzivnější vůni prádla: Pro zvýšení intenzity vůně doporučujeme přidat několik kapek vonných kapek do nádržky na prací prostředek.

Složení: geranyl acetát, (2E)-2-(fenylmethyliden) acetát, dl-linalool, (R)-P-MINT-1,8-DIEN, Linalool acetát, 4-terc-butylcyklohexyl acetát, 1-( 1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl) ethan-1-on, 1-(1,2,3,4,6, 7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl) ethan-1-on, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro- 2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, benzylsalicylát, kumarin, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehyd, Reakční hmotnost cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanolu a trans- 4-(isopropyl)cyklohexanemethanolu, nerylacetátu, ethylmethylfenyl glycidátu.

Upozornění: Výrobky mohou způsobit alergickou reakci. │ Parfémované oleje nepřenášejte do jiné lahvičky, jsou skladovány ve speciálním tvrzeném plastu. │ Uchovávejte mimo dosah dětí. │ Chraňte před slunečním zářením.
Země původu: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kapičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: