Ventilii® Milano Meridiana- Vonné kapičky 30 ml

Kód: 2421
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Vonné kapičky Meridiana s vysoce koncentrovanou vůní jsou inspirovány sluncem a časem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kapičky Meridiana

Od severu k jihu odděluje neviditelná linie orientálních broskvových plodů a třešňových švestek tóny růže a jasmínu. Základ leží v květech kosatců a magnólií. Sluneční hodiny od východu do západu slunce odkazují na hodiny kosatců a magnólií, santalového dřeva a pižma.

Čichová pyramida
Vrchní tóny: slunečné tóny, broskvová nektarinka, švestková nektarinka
Srdce: turecká růže, jasmín, magnólie, kosatce
Základní noty: santalové dřevo, vzácná dřeva, pižmo

Vonné kapky od Ventilii Milano jsou úžasně voňavé a navíc vysoce návykové. Nejnovější trend z Itálie nádherně voňavého prádla a skvělý voňavý zážitek pro celý váš domov. Voňavé kapky Ventilii Milano voní intenzivně a dlouho. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších esenciálních olejů a jsou vhodné pro všechny typy textilií.

Voňavé kapky se uchovávají ve skleněné láhvi s pipetou - pro snadnější aplikaci na textil.

Kde použít:
Vonné kapky Ventilii Milano jsou ideálním řešením pro provonění prádla v sušičkách, šatních skříních, taškách a malých uzavřených prostorách.

Použití:
Stačí nakapat pár kapek produktu na malý kousek látky nebo na naše víceúčelová celulózová kolečka a každé místo je najednou zaplaveno svěží vůní!

Pozor, celulózové disky nejsou součástí balení vonných kapek.

Tip pro ještě intenzivnější vůni prádla: Pro zvýšení intenzity vůně doporučujeme přidat několik kapek vonných kapek do nádržky na prací prostředek.

Obsahuje: 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, Citronellol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol, piperonal, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, reakční produkt Cis-4-(isopropyl)cyklohexanomethanolu a trans-4-(isopropyl)cyklohexanomethanolu.

Upozornění: Výrobky mohou způsobit alergickou reakci. │ Parfémované oleje nepřenášejte do jiné lahvičky, jsou skladovány ve speciálním tvrzeném plastu. │ Uchovávejte mimo dosah dětí. │ Chraňte před slunečním zářením.
Země původu: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kapičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: