Ventilii® Milano Aurora- Vonné kapičky 30 ml

Kód: 2424
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Vonné kapičky Aurora s vysoce koncentrovanou vůní jsou inspirovány bohyní Aurorou

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kapičky Aurora

Na fialových tónech třešní a pomeranče, zlaté barvě mirabelů a sladkých cukrových lián vyniká parfém jako odraz světla turecké růže, bramboříku a broskvového květu. Paletu vůní doplňuje lehká vanilka, cedrové a kašmírové dřevo.

Čichová pyramida
Vrchní tóny: třešeň, krvavý pomeranč, švestka, mirabelky, hnědý cukr
Srdce: turecká růže, broskvový květ, brambořík
Základní tóny: vanilka, kašmírové dřevo, cedrové dřevo

 Vonné kapky od Ventilii Milano jsou úžasně voňavé a navíc vysoce návykové. Nejnovější trend z Itálie nádherně voňavého prádla a skvělý voňavý zážitek pro celý váš domov. Voňavé kapky Ventilii Milano voní intenzivně a dlouho. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších esenciálních olejů a jsou vhodné pro všechny typy textilií.

Voňavé kapky se uchovávají ve skleněné láhvi s pipetou - pro snadnější aplikaci na textil.

Kde použít:
Vonné kapky Ventilii Milano jsou ideálním řešením pro provonění prádla v sušičkách, šatních skříních, taškách a malých uzavřených prostorách.

Použití:
Stačí nakapat pár kapek produktu na malý kousek látky nebo na naše víceúčelová celulózová kolečka a každé místo je najednou zaplaveno svěží vůní!

Pozor, celulózové disky nejsou součástí balení vonných kapek.

Tip pro ještě intenzivnější vůni prádla: Pro zvýšení intenzity vůně doporučujeme přidat několik kapek vonných kapek do nádržky na prací prostředek.

Složení: Kumarin, dl-linalool, (R)-P-MENTA-1,8-DIEN, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, piperonal, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, geraniol, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, cineol,[3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-oktahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulen, (2E)-2-(fenylmethyliden)oktan, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehyd, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-on.

 Upozornění: Výrobky mohou způsobit alergickou reakci. │ Parfémované oleje nepřenášejte do jiné lahvičky, jsou skladovány ve speciálním tvrzeném plastu. │ Uchovávejte mimo dosah dětí. │ Chraňte před slunečním zářením.
Země původu: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kapičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: