Ventilii® Milano Antartide- Vonné kapičky 30 ml

Kód: 2423
390 Kč
Skladem

Vonné kapičky Antartide s vysoce koncentrovanou vůní jsou inspirovány chladnou Antarktidou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kapičky Antartide

Studený květ bavlny a dužnina jablek oživují vůni lučních květin a konvalinky. Nad závojem pivoňkového a pelargónského sněhu vítr bílého pižma prachuje a zvyšuje ledovou vůni Antarktidy.

Čichová pyramida
Vrchní tóny: bavlněné květy, pomerančová kůra, křupavé jablko
Srdce: bílé květy, pelargónie, konvalinka, pivoňka
Základní tóny: bílé pižmo, světle dřevité

Vonné kapky od Ventilii Milano jsou úžasně voňavé a navíc vysoce návykové. Nejnovější trend z Itálie nádherně voňavého prádla a skvělý voňavý zážitek pro celý váš domov. Voňavé kapky Ventilii Milano voní intenzivně a dlouho. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších esenciálních olejů a jsou vhodné pro všechny typy textilií.

Voňavé kapky se uchovávají ve skleněné láhvi s pipetou - pro snadnější aplikaci na textil.

Kde použít:
Vonné kapky Ventilii Milano jsou ideálním řešením pro provonění prádla v sušičkách, šatních skříních, taškách a malých uzavřených prostorách.

Použití:
Stačí nakapat pár kapek produktu na malý kousek látky nebo na naše víceúčelová celulózová kolečka a každé místo je najednou zaplaveno svěží vůní!

Pozor, celulózové disky nejsou součástí balení vonných kapek.

Tip pro ještě intenzivnější vůni prádla: Pro zvýšení intenzity vůně doporučujeme přidat několik kapek vonných kapek do nádržky na prací prostředek.

Složení: Geraniol, Isoeugenol, 4-terc-butylcyklohexyl acetát, Citronellol, 3,7-dimethyloktan-3-ol, Cinnamyl alkohol, (2E)-3-fenyl-2-pentyl-prop-2-enal, 2-methylundechannel, 3-p-comenyl-2-methylpropionaldehyd, reakční produkt Cis-4-(isopropyl)cyklohexanomethanolu a trans-4-(isopropyl)cyklohexanometanol, Kumarin

Upozornění: Výrobky mohou způsobit alergickou reakci. │ Parfémované oleje nepřenášejte do jiné lahvičky, jsou skladovány ve speciálním tvrzeném plastu. │ Uchovávejte mimo dosah dětí. │ Chraňte před slunečním zářením.
Země původu: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kapičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: