Ventilii® Milano Amalfi - Vonné kapičky 30 ml

Kód: 2425
390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Vonné kapičky Amalfi s vysoce koncentrovanou vůní jsou inspirovány pobřežím Amalfi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kapičky Amalfi

Citrusové vůně pomeranče a bergamotu stoupají z pobřeží Amalfi a procházejí se pikantními zázvorovými ulicemi, stoupají k pobřeží a barví krajinu pomerančovým květem, fialkou a pelargonií. Je to Amalfi, kde je západ slunce nad mořem podbarven tóny skořice a tonky vanilky.

Čichová pyramida
Vrchní tóny: neroli, bergamot, krvavý pomeranč
Srdce: pomerančový květ, pelargonium, fialka
Základ: skořicová kůra, fazole tonka, světlé dřeviny

Vonné kapky od Ventilii Milano jsou úžasně voňavé a navíc vysoce návykové. Nejnovější trend z Itálie nádherně voňavého prádla a skvělý voňavý zážitek pro celý váš domov. Voňavé kapky Ventilii Milano voní intenzivně a dlouho. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších esenciálních olejů a jsou vhodné pro všechny typy textilií.

Voňavé kapky se uchovávají ve skleněné láhvi s pipetou - pro snadnější aplikaci na textil.

Kde použít:
Vonné kapky Ventilii Milano jsou ideálním řešením pro provonění prádla v sušičkách, šatních skříních, taškách a malých uzavřených prostorách.

Použití:
Stačí nakapat pár kapek produktu na malý kousek látky nebo na naše víceúčelová celulózová kolečka a každé místo je najednou zaplaveno svěží vůní!

Pozor, celulózové disky nejsou součástí balení vonných kapek.

Tip pro ještě intenzivnější vůni prádla: Pro zvýšení intenzity vůně doporučujeme přidat několik kapek vonných kapek do nádržky na prací prostředek.

Obsahuje: (2E)-2-(fenylmethyliden)oktan, dl-linalool, (R)-P-MENTA-1,8-DIEN, linalool acetát, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, citronellol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehydehyd, 2-methylundechannel, geranylacetát, nerol, produkt reakce cis-4-(isopropyl) cicloesanometanolo, 3,5,6,6-tetrametil-4-metilene eptan-2-one, Geraniolo, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-ottaidro-2,3,8,8-tetrametil-2-naftil)etan-1-one, 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-ottaidro-2,3,8,8-tetrametil-2-naftil)etan-1-one, Cumarina, Dodecanale

Upozornění: Výrobky mohou způsobit alergickou reakci. │ Parfémované oleje nepřenášejte do jiné lahvičky, jsou skladovány ve speciálním tvrzeném plastu. │ Uchovávejte mimo dosah dětí. │ Chraňte před slunečním zářením.
Země původu: Itálie

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kapičky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: