Creatine Tabs - Kreatin monohydrát Kreatin monohydrát

Kód: 1031
790 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

 – doplněk stravy

225 g, 150 tablet

CREATINE TABS jsou tablety obsahující vitamín B6, který přispívá ke snížení únavy a vitamin B1, který podporuje normální energetický metabolismus. CREATINE TABS neobsahuje složky živočišného původu a proto je vhodný i pro vegetariány a vegany. Tento bezlepkový KREATIN – je určen pro nárůst svalové hmoty a síly. Suplementací kreatinem jakožto bezprostředním energetickým zdrojem ve svalové buňce můžete tedy očekávat nárůst síly při silovém tréninku i nárůst tělesné hmotnosti hlavně v prvních fázích suplementace. Kreatin  je považován za jeden z nejúčinnějších doplňků stravy. Jako takový si za dobu své existence získal velkou popularitu a je jedním z nejpoužívanějších přípravků pro zvýšení výkonu, nárůst síly a svalových objemů.

Složení: kreatin monohydrát (Creapure®), plnidlo:celulóza, protihrudkující přípravky: hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinného původu), oxid křemičitý; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1)

Dávkování: 3 tablety denně s vodou nebo jiným nápojem dle vašeho výběru nejlépe 30-60 minut před sportovní aktivitou.

Nutriční informace:

     

na doporučenou denní dávku - 3 tablety

     

Kreatin (Creapure)

 

3000 mg

 

Vitamin B6

 

0,7 mg

(50% AR)

Vitamin B1

 

0,55 mg

(50% AR)

AR: Referenční příjem podle nařízení 1169/2011

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Vzhledem k přítomnosti kreatinu je přípravek určen pouze dospělým. Nepoužívejte v těhotenství. U stravy sportovců může denní příjem kreatinu dosáhnout 6 g po dobu nejvýše jednoho měsíce. Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla. Po použití balení uzavřete. Fitvitaminy vám připomíná důležitost zdravého životního stylu a pestré a vyvážené stravy.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Vzhledem k přítomnosti kreatinu je přípravek určen pouze dospělým. Nepoužívat v těhotenství. U produktů určených pro sportovce může denní příjem dosáhnout 6 g po dobu nejvýše jednoho měsíce. Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla. Po použití obal uzavřete. Fitvitaminy připomíná, že je důležité dodržovat zdravý životní styl a pestrou a vyváženou stravu.

Minimální trvanlivost do: Viz na obalu

Výrobce: VitaminCenter S.r.l. Via M. Serenari, 6/B 40013 Castel Maggiore (BO), Itálie

Dovozce: Mandy produkty s.r.o, Rybná 716/24, Praha 1- Staré město, Česká republika

www.fitvitaminy.cz

Instagram: FitVitamin

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA
Hmotnost: 0.2 kg
Čistá hmotnost: 225 g
Výrobce: Vitamincompany
Forma: kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: