Super trio celulitida

Kód: 3415
2 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Super trojka proti celulitidě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chceš rychle zatočit s celulitidou? 

Využij této omezené nabídky s Ph sport zdarma!

LINFAID 2.0 je doplněk stravy vytvořený společností VitaminCompany speciálně pro ženy. Receptura založená na vybraných rostlinných extraktech obsahuje výtažek z pupečníku asijského, který je známý působením proti celulitidě a spolu s výtažkem z kořene listnatce podporuje funkčnost krevního oběhu, a tím působí proti potížím „těžkých nohou“. LINFAID 2.0 obsahuje také extrakt z hroznových jader, který pozitivně působí jak na funkčnost lymfatického oběhu, tak na pravidelnou funkci kardiovaskulárního systému, a také jako antioxidant. Receptura je doplněna extraktem z trubkovce, který podporuje odvod tělních tekutin, a flavonoidy diosmin, hesperidin a troxerutin.

 

DIUR OUT je doplněk stravy s funkcí odvodnění a pročištění organismu. Sladký jetel, kukuřice, pilosella a třešeň podporují odvod tělesných tekutin. Pampeliška a kopřiva přispívají k fyziologickým očistným funkcím těla. Chřest podporuje funkčnost močových cest. Nakonec jablko moduluje vstřebávání živin.

 

PH SPORT je doplněk stravy obsahující draslík a hořčík s vitamíny v tabletách. Společnost Vitamin Company vytvořila PH Sport nejen pro sportovce, ale pro celkový příznivý účinek na svaly a tělo obecně. Obsahuje draslík a hořčík v organické /alkalické formě (citrátové soli), které přispívají k normální funkci svalů. Kromě toho tyto dva minerály přispívají k normálnímu krevnímu tlaku a rovnováze elektrolytů, což jsou důležité fyziologické procesy. PH Sport také obsahuje vitamíny B (B2 a B12) vybrané pro podporu normálního energetického metabolismu a kyselinu listovou, která pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Vitamíny A a C přispívají k normální funkci imunitního systému, zatímco vitamin E k ochraně buněk před oxidačním stresem. Betain a koenzym Q10 doplňují vzorec tablet PH Sport.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: