Kolagen Zelené jablko 11 000 mg SkyVit® + Omega 3 ultra

Kód: 2333
2 380 Kč
Skladem

11 000 mg rybích peptidů 500-2000 Daltonů, kyselina hyaluronová, Astaxanthin, CoQ10 + vitamíny + Omega 3 Ultra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:
 
Collagen extra strong Zelené jablko +  Omega 3 Ultra 
 
 

 COLLAGEN EXTRA STRONG SkyVit® 

Obsahuje na jednu dávku 11 000 mg peptidů rybího kolagenu Peptan F® té nejvyšší možné kvality.
Navíc jejich molekulární hmotnost nepřesahuje 500 - 2000 Daltonů. Tím je zajištěna dokonalá vstřebatelnost a biodisponibilita produktu.
 

Peptan F® a jeho vlastnosti:

 • Certifikace společností Marine Stewardship Council (MSC).
 • Ekologicky udržitelné a s čistými zdroji.
 • Vyhovuje veškerým potravinovým předpisům EU.
 • Neobsahuje GMO 
 • 100% čisté kolagenové peptidy mořského původu.
 • Neobsahuje hormony, antibiotika a konzervanty 
 • Výroba certifikovaná  IFS a HACCP (ifs-certification.com, haccp.com)
 • Absolutně neutrální chuť a vůně 

Peptan F® je prvním kolagenovým peptidem, u kterého bylo dokázáno, že opravuje i velmi hluboké vrstvy pokožky.

Collagen extra strong nemá žádný rybí zápach či chuť. 

 
Obsahuje navíc tyto složky:
 
Kyselina hyaluronová -  Kromě toho, že již od 25. roku věku ztrácíme kolagen, po 40. roce přicházíme až o 50 % přirozené kyseliny hyaluronové. Ta pomáhá k eliminaci vrásek a udržení pružnosti pleti díky její překvapivé schopnosti vázat na sebe vodu.
 
Astaxanthin řadíme mezi nejsilnější objevený antioxidant. Jedná se o jeden z největších objevů 21.století. Astaxanthin, ktery náš kolagen obsahuje, se získává z mořských řas. Tato forma má nejvyšší biologickou aktivitu. Astaxanthin je 500x silnější než vitamín a 6000x silnější než vitamín C.
 
Vitamín C patří mezi velmi silné antioxidanty, takže chrání lidské buňky proti působení škodlivých volných radikálů. Podstatný je rovněž pro metabolismus aminokyselin, čímž se podílí i na syntéze kolagenu. Navíc se podílí na správném vývoji kostí a chrupavek, na růstu, stejně jako na zdraví pokožky. 
 
Zinek se podílí na procesu dělení buněk. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, cukrů, makroživin, mastných kyselin a vitamínu A. Patří mezi antioxidanty a napomáhá tak k ochraně buněk před působením volných radikálů.
 
Vitamin B5, označovaný také jako kyselina pantothenová je jedním z osmi vitaminů B, které mají nepostradatelnou funkci pro činnost nervového systému, trávicí trakt, zdravou pokožku, vlasy, zrak a další.
 
Niacin je známý také pod názvem vitamín B3. Pro správné fungování ho potřebuje prakticky každá část vašeho těla. Doplňky stravy s niacinem, mimo jiné, mohou pomáhat snížit cholesterol, ulevit od zánětu kloubů a zlepšovat fungování mozku.
 
Železo se podílí na vzniku červených krvinek, a tudíž přenosu důležitého kyslíku, také ovlivňuje srdeční činnost, nervovou soustavu a imunitní systém. 
 
Biotin je naprosto nezbytný pro správnou strukturu kůže, kterou chrání před vlivy okolního prostředí. Působí taky proti nadměrnému vysoušení pleti. Důležitý je také pro krásu vlasů. Nedostatek se projevuje vypadáváním vlasů, ale také jejich tenčením, tím pádem i vyšší lámavostí. Prakticky to stejné platí o nehtech, které se pak třepí a lámou.
 
Koenzym Q10 je jednou z nejvýznamnějších látek, která se vyskytuje v našich buňkách.
Zmírňuje a zpomaluje projevy stárnutí a omezuje degenerativní změny v organismu související s věkem.
Pomáhá buňkám produkovat dostatečné množství energie.
Působí proti chronické únavě.
 
Složení příchuť neutrál 350 gr: Rybí kolagen Peptan F ® ( hydrolizované kolagenní peptidy) min 90%hm., vitamín C ( kyselina L- askorbová), hyaluronát sodný,koenzym Q10, Astaxanthin
 
Složení příchuť třešen 390 gr: Rybí kolagen Peptan F ® ( hydrolizované kolagenní peptidy) min 90%hm., vitamín C ( kyselina L- askorbová, třešňové aroma, sladidla: Erythritol, steviolglykosidy ( Stévie), premix: zinek ( citronan zinečnatý), kyselina pantothenová ( vit. B5), niacin, železo ( fumaran železnatý), biotin, hyaluronát sodný, regulátory kyselosti ( kyselina jablečná, kyselina citronová), koenzym Q10, přírodní barvivo ( červená řepa), Astaxanthin
 
Složení příchuť zelené jablko 390 gr: Rybí kolagen   Peptan F ® ( hydrolizované kolagenní peptidy) min 90%hm., vitamín C ( kyselina L- askorbová,aroma zelené jablko, sladidla: Erythritol, steviolglykosidy ( Stévie), premix: zinek ( citronan zinečnatý), kyselina pantothenová ( vit. B5), niacin, železo ( fumaran železnatý), biotin, hyaluronát sodný, regulátory kyselosti ( kyselina jablečná, kyselina citronová), koenzym Q10,barvivo ( chlorofyly a chlorofyliny), Astaxanthin
 
 
Obsah účinných látek:
Hydrolizovaný rybí kolagen Peptan F ® 11 000 mg
Vitamín C  500 mg
Koenzym Q10 100 mg
Hyaluronát sodný 200 mg
Astaxanthin 10 mg 
 
Doporučená denní dávka: 12 gr (2 odměrky)
Smíchat s vodou nebo jinou tekutinou (cca 200 ml) a pít kdykoliv během dne, nejlépe mezi jídly.
 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Fitvitaminy připomíná, že je důležité dodržovat zdravý životní styl a pestrou a vyváženou stravu. Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla. Po použití obal pečlivě uzavřete.

Minimální trvanlivost do: Viz na obalu

Výrobce:  Mandy produkty s.r.o, Rybná 716/24, Praha 1- Staré město, Česká republika

Instagram: FitVitaminy Cz

 
 

OMEGA 3 ULTRA - EPAX

 - doplněk stravy.

60 kapslí /120 kapslí

84 g /168 g

Doplněk stravy s esenciálními omega 3 mastnými kyselinami EPA a DHA. Společnost VitaminCompany pro OMEGA 3 ULTRA používá rybí olej od společnosti Epax Norway AS zpracovávaný pomocí molekulární destilace ve formě triglyceridů omega 3 esenciálních mastných kyselin v nejvyšší kvalitě na trhu. EPA a DHA přispívají k udržení normální funkce srdce. DHA také přispívá k normální funkci mozku a zraku. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. * Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a/nebo 250 mg DHA. Omega3 mastné kyseliny jsou obecně zdraví prospěšné látky, avšak ze stravy je přijímáme v nedostatečné míře. Přitom se podílí na prevenci řady onemocnění i civilizačních chorob.

Co to jsou omega 3 mastné kyseliny a kde je hledat?

Ve velké skupině polynenasycených tuků existují dvě podskupiny – omega6 a omega3. Zatímco těch prvních je v rostlinných olejích velké množství a přijímáme jich často až nadmíru, s omega3 mastnými kyselinami je to právě naopak. Omega 3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro lidský organismus, problém však spočívá v tom, že si je tělo nedokáže samo vytvořit, musí je proto přijímat z potravy.

K čemu omega 3 kyseliny slouží, proč jsou pro náš organismus tak důležité?

Činnost mozku

Příjem těchto esenciálních kyselin je nezbytný pro správnou činnost mozku. Dle dosažených vědeckých výzkumů se podílí na kvalitě lidské paměti i celkové výkonnosti mozku. Nedostatečný příjem omega 3 také negativně ovlivňuje lidské chování. Únava, zapomínání, kožní problémy, ale třeba i deprese. To vše může souviset s nedostatkem omega 3.

Onemocnění srdce

Stále častější je výskyt srdečních příhod, vysoký krevní tlak i vysoká hladina cholesterolu. S tím vším se dá preventivně bojovat, pokud se do jídelníčku zařadí dostatečné množství potravin s omega 3 kyselinami. Omega 3 také zabraňují ateroskleróze a také poškození cév.

Cukrovka

Lidé, trpící cukrovkou, tj. diabetem, mají obvykle sníženou hladinu těchto tuků. Je proto důležité pracovat na jejich doplnění a stav zvyšovat, čímž zlepšíme i celkový zdravotní stav nemocného. Při diabetu se doporučuje především konzumace rybího oleje, která má jiné účinky než třeba lněný olej, který taktéž obsahuje omega 3.

Další

Účinky omega 3 mastných kyselin jsou velice pestré. Zmiňme např. protizánětlivé účinky, prevence leukémie, podpora růstu svalů, snadnější odbourávání tuků a další.

FOLOZOFIE  FIRMY EPAX: Přísné limity oxidace. Oxidace je důležitým ukazatelem kvality oleje. Nízká míra oxidace může pomoci chránit před tvorbou volných radikálů, zlepšit senzorické vlastnosti a prodloužit trvanlivost. Limity firmy EPAX jsou méně než poloviční oproti limitům stanoveným v monografii GOED .V posledních letech firma významně investovala do výrobních zařízení a destilačních procesů, což umožnilo vytvářet nové šetrně zpracované ultračisté produkty. Mohou také poskytnout upravené specifikace, aby umožnili splnit místní regulační požadavky.

ZÁRUKA KVALITY

Firma má zavedené systémy jakosti vyhovující farmacii, které jsou využívány nejen pro  farmaceutické, ale i pro veškeré její produkty. Všechny její výrobky mají tříletou minimální trvanlivost zaručenou rozsáhlým programem testování stability. Splňují také nejnáročnější požadavky na kvalitu na světě, včetně:

 • Farmaceutické schválení FDA (USA) pro výrobu farmaceutických meziproduktů (jsou jedním z mála dodavatelů nutraceutik, kteří mají toto schválení nepřetržitě od roku 2012)
 • Schválení Norské lékové agentury pro výrobu aktivních farmaceutických přísad (API)
 • Plná shoda s cGMP

Složení: RYBÍ olej s koncentrovanými EPA a DHA (získaný molekulární destilací), želatina (softgel), zahušťovadlo: glycerol, D-alfa tokoferol (vitamín E), antioxidanty: výtažek bohatý na tokoferol, výtažek z rozmarýnu

Dávkování: 2 kapsle během hlavního jídla

Nutriční informace:

na doporučenou denní dávku - 2 kapsle

 

EPA

800 mg

DHA

400 mg

Vitamin E (30% AR)

3,6 mg

Obsah omega 3 v rybím oleji

 

EPA

40%

DHA

20%

Ostatní Omega 3

15%

Celkem Omega 3

75%

AR: Referenční příjem podle nařízení 1169

Doplňkové parametry

Kategorie: CHCI ZHUBNOUT
Hmotnost: 0.5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 5.1.2023
Zelené jablko moc dobré!!!! Žádná chemická pachuť. Omegu 3 kupuji už dva roky jedině zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: