Bcaa Special -Rozvětvené aminokyseliny Kyowa Quality®

Kód: 1015
990 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

- doplněk stravy

-200 tablet, 210 g

BCAA SPECIAL je doplněk stravy s aminokyselinami s rozvětveným řetězcem a vitamíny B1 a B6 v tabletách. Výrobek je vyroben s BCAA Kyowa Quality®. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem jsou pro tělo nezbytné a jsou indikovány jako doplněk stravy sportovců. BCAA SPECIAL také obsahuje vitamin B6, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Vitamin B1 na druhé straně podporuje normální energetický metabolismus. BCAA SPECIAL neobsahuje přísady živočišného původu, a proto je vhodný i pro vegetariány a vegany. Bezlepkový

Vítejte v Kyowa Quality® Složky Kyowa Quality® nabízejí výrobci zaměření na kvalitu, kteří chtějí zajistit bezpečnost a účinnost produktů, které přinášejí na trh. Vyhledávejte značku Kyowa Quality® na štítku jako záruku špičkového produktu, abyste si zajistili výhody, které hledáte.

Složení: L-leucin (Kyowa Quality®), L-isoleucin (Kyowa Quality®), L-valin (Kyowa Quality®), plnidlo: celulóza, protihrudkující přípravky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinného původu); pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1)

Dávkování: Užívejte 5 tablet denně s vodou nebo jiným nápojem dle vašeho výběru 30-40 minut před tréninkem nebo soutěžemi. Ve dnech, kdy se nepraktikuje žádná sportovní aktivita, může být produkt užíván kdykoliv během dne.

Nutriční informace:

V denní dávce (5 tablet):

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem 5 000 mg,

 z toho

 L-leucine (Kyowa Quality®) 2 500 mg

 L-isoleucine (Kyowa Quality®) 1250 mg

 L-valin (Kyowa Quality®) 1250 mg  

Vitamin B1 0, 33 mg (30% AR)

Vitamin B6 0,6 mg (43% AR)

AR: referenční příjem

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v těhotenství a u dětí nebo v žádném případě delší dobu bez konzultace s lékařem. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla. Po použití obal uzavřete. Fitvitaminy připomíná, že je důležité dodržovat zdravý životní styl a pestrou a vyváženou stravu.

Minimální trvanlivost do: Viz obal

Výrobce: Vitamin Center S.r.l. Via M. Serenari, 6/B 40013 Castel Maggiore (BO), Itálie

Dovozce: Mandy produkty s.r.o, Rybná 716/24, Praha 1- Staré město, Česká republika

www.fitvitaminy.cz

Instagram: FitVitaminy Cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORTOVNÍ VÝŽIVA
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: tablety
Vegan: ano
Kód produktu: PAS 06308
Čistá hmotnost: 210 gr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: